Strašidelné dovádění

4. listopadu 2013 v 13:19 | I.Č. |  Akce rok 2013
Strašidelné dovádění

Rok se s rokem sešel a nastal opět čas strašení, v sobotu 26. října 2013 v 15:00 hod. se z místního kulturního domu stalo doupě čarodějnic, upírů, staršáků do zelí, zombie a jiných pochybných bytostí.
V letošním roce se nejednalo o společnou akci "Pandíků" o.s. a MC Jablíčko jako v letech minulých. MC Jablíčko se pro letošní rok akce vzdalo a tak to bylo plně v režii "Pandíků".
Pro děti byly připraveny 3 "stanoviště", kde mohly tvořit z papíru ( zápichy do květináče či obrázky různými technikami), dlabat dýně a na dalším stanovišti si je dozdobit různými přírodninami.
Pro děti byli připravené soutěže o drobné ceny v podání Volnočasového rodinného centra Duhový svět ( www.centrumduhovysvet.cz ) z Podbořan, které obohatilo program i o ukázku Strolleringu ( cvičení s kočárky ). Děti si mohly zatrsat na diskotéce v podání DJ Nezbise. Byla vyhlášena nejhezčí dlabaná dýně, nejhezčí doma vyrobený strašák ( 1.místo Eva a Adéla Chobotovi, 2.místo Gábina Schrotterová, 3.místo Tereza Zápotocká ), nejhezčí maska ( 1. místo Milošek a Michalka Augustovi).
Závěrem akce se šlo průvodem obcí s lampiony a na dětském hřišti se vypouštěly balóny štěstí. Tímto děkujeme za hasičský dozor a všem co se jakýmkoliv způsobem podíleli na přípravě či akci samotné.
Akce se velmi vydařila a doufáme, že se v tak hojném počtu sejdeme i v příštím roce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.